TICKETS

bezpłatna transmisja online
Facebook, YouTube EduFilharmonia Szczecin
Safety procedures
Safety procedures for event participants/visitors to Mieczysław Karłowicz Philharmonic Concert Hall in Szczecin applicable during SARS-CoV-2 pandemic and model declaration for a person entering the Philharmonic facility.
ARTISTS
  • Agata Kolasińska - prowadzenie
  • Stefan Królczyński - host

Bezpłatna premiera online w serwisach Facebook oraz YouTube.

W programie:
Carl Nielsen - Mała Suita na orkiestrę smyczkową op. I, cz. III Allegro con Brio
Carl Nielsen - Mała Suita na orkiestrę smyczkową op. I, cz. I
Edward Grieg - Taniec Nordycki nr 2
Jean Sibelius - Suita na skrzypce i orkiestrę smyczkową cz. I
Jean Sibelius - Suita na skrzypce i orkiestrę smyczkową cz. II
Kurt Atterberg - Symfonia na smyczki cz. I
Carl Nielsen - Mała Suita na orkiestrę smyczkową cz. II
Carl Nielsen - Mała Suita na orkiestrę smyczkową cz. III
Mateusz Czarnowski - Oberek
EduVirtuoso to cykl koncertów rodzinnych, które skupione są wokół różnorodnych talentów dzieci i młodzieży. W pierwszej odsłonie, w grudniu 2018 r., na scenie z Orkiestrą Symfoniczną szczecińskiej Filharmonii zaprezentowało się siedmioro uzdolnionych młodych instrumentalistów. Druga odsłona projektu to wyłonieni w castingu uzdolnieni wokaliści, którzy zaprezentowali się w nowych piosenkach z płyty „I żyli długo i w Szczecinie 2” w marcu 2020 r.

Trzecia edycja cyklu EduVirtuoso będzie pełna muzyki i tańca! W castingu wyłoniliśmy sześć młodych i utalentowanych tancerek: Roksanę Godlewską, Milenę Jastak, Amelię Jurewicz, Paulinę Kosińską-Lampkę, Maję Sokal i Maję Wojtasik.
Utalentowane tancerki zaprezentują swoje umiejętności przy akompaniamencie Orkiestry Symfonicznej Filharmonii w Szczecinie, a do występu przygotował je szczeciński choreograf Michał Bogusławski.
Podczas koncertu publiczność będzie miała okazję wybrać swoich faworytów za pomocą głosowania. Jak na prawdziwy talent show przystało, nie zabraknie rywalizacji, emocji, niesamowitej energii uczestników koncertu oraz występu gości specjalnych - Ewy Mospinek oraz Tymoteusza Trzcińskiego.

Głosowanie publiczności
Dzisiejszego wieczora młode tancerki powalczą o nagrodę publiczności. Wydarzenie odbędzie się online, stąd w trakcie transmisji zostanie uruchomiona procedura głosowania.

GŁOSOWANIE POPRZEZ SMS
1. Aby wziąć udział w głosowaniu SMS, należy wysłać wiadomość tekstową SMS z numerem wybranej przez Państwa uczestniczki (od 1 do 6) pod numer +48 664 079 580.
2. W jednym SMS-ie można oddać głos tylko na jeden utwór.
3. Z jednego numeru telefonu można oddać tylko jeden ważny głos na każdą z Uczestniczek.
4. Koszt wysłania jednego SMS-a jest zgodny z cennikiem operatora.

GŁOSOWANIE ONLINE
1. Aby wziąć udział w głosowaniu internetowym należy wypełnić formularz internetowy dostępny pod adresem internetowym bit.ly/eduvirtuoso
2. Z jednego adresu e-mail można oddać tylko jeden ważny głos na każdą z Uczestniczek..
3. W ankiecie internetowej należy podać swój adres e-mail oraz zaznaczyć jedną wybraną Uczestniczkę z listy.

GŁOSOWANIE ZOSTANIE URUCHOMIONE PODCZAS TRANSMISJI KONCERTU.

Artyści:

Carl Nielsen - Mała Suita na orkiestrę smyczkową cz. II
Carl Nielsen - Mała Suita na orkiestrę smyczkową cz. III
Mateusz Czarnowski - Oberek

Na transmisję finałowego koncertu zapraszamy 23 maja o godzinie 17.00 na naszych kanałach w serwisach Facebook i YouTube.

Regulamin głosowania SMS oraz online Edu Virtuoso III.

VIDEOS AND PHOTOS
DETAILS
Edu Virtuoso III – taneczny talent show
23-05-2021 17:00