Orkiestra Symfoniczna Filharmonii w Szczecinie

I Dyrygent
I skrzypce/koncertmistrz/kierownik
Paweł Maślanka
I skrzypce/koncertmistrz
Karolina Hyla-Wybraniec
I skrzypce/lider
Monika Sawczuk (muzyk solista)
I skrzypce
Elżbieta Fabiszak-Dąbrowska (muzyk solista)
Olga Rozmus (muzyk solista)
Edyta Wolańska (muzyk solista)
Joanna Wójtowicz (muzyk solista)
Wioletta Borkowska
Dominik Gugała
Joanna Hajkiewicz
Marcin Kieruczenko
Alina Krzyżewska
Anna Majewska
Izabela Milewska
Maciej Musiał
Paweł Tarała
II skrzypce/kierownik
Robert Smoliński (muzyk solista)
II skrzypce/lider
Anna Muzyk (muzyk solista)
II skrzypce
Łukasz Górewicz (muzyk solista)
Diana Miszkiel-Gugała (muzyk solista)
Joanna Bauer
Małgorzata Borowiecka
Robert Cybulski
Anna Czechorowska
Aleksandra Górska
Władimir Iwanciw
Małgorzata Kazimierczak
Patrycja Kozak
Joanna Ostaszewska
Magdalena Pajestka
Zoia Piankowska
altówka/kierownik
Ludmiła Rusin (muzyk solista)
altówka/lider
Grzegorz Sadowski (muzyk solista)
altówka
Franciszek Malik (muzyk solista)
Magdalena Micke
Galina Smolińska (muzyk solista)
Zbigniew Banasiak
Izabela Joniec
Mariola Kowalczyk
Aleksandra Majewska
Wojciech Mazur
wiolonczela/koncertmistrz/kierownik
Tomasz Szczęsny
wiolonczela/koncertmistrz
Ihor Chilipik
wiolonczela/lider
Dobrawa Czocher (muzyk solista)
wiolonczela
Kazimiera Meisinger (muzyk solista)
Klara Świdrów (muzyk solista)
Dorota Cieśla
Małgorzata Mozdrzeń-Siemak
Beata Sawrymowicz
Jacek Tomczak
Natalia Wesołowska
kontrabas/kierownik
Michał Mitschke (muzyk solista)
kontrabas/lider
Karol Nasiłowski (muzyk solista)
kontrabas
Paweł Jędrzejewski (muzyk solista)
Jan Gottschling
Wojciech Gunia
Grzegorz Kmita
Robert Możejewski
flet/kierownik
Anna Wojnowicz-Drężek (muzyk solista)
flet
Joanna Kowalczyk (muzyk solista)
Filippo del Noce (muzyk solista)
Paweł Majewski (muzyk solista)
Magdalena Kuszewska
Elżbieta Podleśny-Głowacka
obój/kierownik
Piotr Kokosiński (muzyk solista)
obój
Izabela Kokosińska (muzyk solista)
Katarzyna Rachmaciej (muzyk solista)
Grzegorz Święciochowski
klarnet/kierownik
Bogusław Jakubowski (muzyk solista)
klarnet
Krzysztof Baturo (muzyk solista)
Krzysztof Krzyżewski (muzyk solista)
Piotr Wybraniec (muzyk solista)
fagot/kierownik
Zbigniew Kania (muzyk solista)
fagot
Anna Bownik (muzyk solista)
Edyta Moroz (muzyk solista)
Cyprian Święch (muzyk solista)
waltornia/kierownik
Dawid Kostrzewa (muzyk solista)
waltornia
Oleksandr Melnychenko (muzyk solista)
Katarzyna Sułkowska (muzyk solista)
Radosław Zamojski (muzyk solista)
Dmitrij Wdowiczenko
trąbka/kierownik
Sławomir Kuszwara (muzyk solista)
trąbka
Dawid Głogowski (muzyk solista)
Marcin Olkowski (muzyk solista)
Bogdan Rymaszewski (muzyk solista)
puzon/kierownik
Wojciech Bublej (muzyk solista)
puzon
Mateusz Kupski (muzyk solista)
Igor Puszkar (muzyk solista)
tuba
Tomasz Zienkowicz (muzyk solista)
perkusja/kierownik
Dariusz Jagiełło (muzyk solista)
perkusja
Jorge Luis Valcarcel Gregorio (muzyk solista)
Jacek Wierzchowski (muzyk solista)
Bogdan Pilak
harfa
Barbara Stalmierska (muzyk solista)
organizator pracy artystycznej
Magdalena Grączewska-Głogowska
stroiciel instrumentów klawiszowych
Paweł Kwiatkowski
biblioteka
Ewa Kotecka
Sierpień 2019
01SIEcz, 17:00
19SIEpn, 13:00
19SIEpn, 15:00
20SIEwt, 13:00
20SIEwt, 15:00
21SIEśr, 13:00
21SIEśr, 15:00
22SIEcz, 13:00
22SIEcz, 15:00
23SIEpt, 13:00
23SIEpt, 15:00
28SIEśr, 13:00
28SIEśr, 15:00
29SIEcz, 13:00
29SIEcz, 15:00
30SIEpt, 13:00
30SIEpt, 15:00
30SIEpt, 19:00
International Lutosławski Youth Orchestra - ILYO 2019International Lutosławski Youth Orchestra | FINAŁkoncert symfoniczny
Wrzesień 2019
05WRZcz, 15:00
V urodziny nowej FilharmoniiZwiedzanie urodzinowezwiedzanie
05WRZcz, 15:30
V urodziny nowej FilharmoniiZwiedzanie urodzinowezwiedzanie
05WRZcz, 16:00
V urodziny nowej FilharmoniiPiknik rodzinny na skwerzehappening
05WRZcz, 19:00
MISTERIOSO | V urodziny nowej FilharmoniiAccord-Strings Ensemble | Koncert urodzinowykoncert kameralny
05WRZcz, 21:00
V Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2019Brudło z Wąchabna - śledztwo teatralnespektakl
05WRZcz, 21:30
V urodziny nowej FilharmoniiPremierowy pokaz filmu Mateusza Żeglińskiego projekcja
06WRZpt, 13:00
V Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2019Przesłuchania solistów wokalistówprzesłuchania
06WRZpt, 16:00
V Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2019Przesłuchania zespołów śpiewaczychprzesłuchania
06WRZpt, 19:00
V Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2019Koncert inauguracyjny | Tradycja | Rekompozycjakoncert symfoniczny
06WRZpt, 21:00
V Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2019Brudło z Wąchabna - śledztwo teatralnespektakl
07WRZsb, 12:00
V Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2019Przesłuchania solistów instrumentalistówprzesłuchania
07WRZsb, 14:00
V Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2019Roztańczeniewarsztaty
07WRZsb, 16:00
V Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2019Przesłuchania kapelprzesłuchania
07WRZsb, 18:00
V Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2019Turniej Tańcaprzesłuchania
07WRZsb, 20:00
V Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2019Dom Tańcazabawa taneczna
08WRZnd, 12:00
V Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2019Kukaj kukawkospektakl
08WRZnd, 17:00
V Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2019Koncert finałowy | Laureaci | Dikandakoncert tradycyjny
13WRZpt, 17:00
MDF Festival 2019panGenerator | Bity i fotonyprezentacja
13WRZpt, 18:30
MDF Festival 2019Światło i miastodyskusja
13WRZpt, 20:00
MDF Festival 2019Oskar Zięta | CRYSTALSwernisaż
13WRZpt, 20:00
13WRZpt, 20:50
13WRZpt, 21:00
MDF Festival 2019A_GIMkoncert elektroniczny
13WRZpt, 22:30
14WRZsb, 10:00
MDF Festival 2019panGenerator | Bity i fotonywarsztaty
14WRZsb, 14:00
14WRZsb, 17:00
MDF Festival 2019Michał Janocha | Słyszę, że patrzyszspektakl multimedialnydla dzieci od 6. roku życia z opiekunami
14WRZsb, 20:50
14WRZsb, 21:00
MDF Festival 2019Kwadrofonik | Urlichtkoncert
14WRZsb, 22:00
MDF Festival 2019 | Artysta Rezydent 2019/2020Trio Jazzowe Marcina Maseckiego i Grzegorz Tarwidkoncert
15WRZnd, 10:00
MDF Festival 2019panGenerator | Bity i fotonywarsztaty
15WRZnd, 10:00
MDF Festival 2019Paweł Kula | Szkiełko i okoprezentacje dla dzieci w wieku 5-7 lat (z opiekunem)
15WRZnd, 11:30
MDF Festival 2019Paweł Kula | Szkiełko i okoprezentacje dla dzieci w wieku 8-10 lat (z opiekunem)
15WRZnd, 13:00
MDF Festival 2019Paweł Kula | Szkiełko i okoprezentacje dla dzieci w wieku 11-13 lat
15WRZnd, 14:00
15WRZnd, 19:00
MDF Festival 2019Laura Mvulakoncert
15WRZnd, 20:50
17 WRZ, wt, 19:00 - MEISINGER MUSIC FESTIVAL: "THE GENIUS" - IVO POGORELICHkoncert zewnętrzny
18 WRZ, śr, 19:00 - MEISINGER MUSIC FESTIVAL: "REVOLUTION" - JANOSKA ENSEMBLEkoncert zewnętrzny
19 WRZ, cz, 19:00 - LIQUID MELODY - MUZYCZNY PORTRET MIŁOŚCIkoncert zewnętrzny
27WRZpt, 19:00
GRANDIOSOInauguracja | Ning Feng gra BEETHOVENAkoncert symfoniczny
28WRZsb, 09:00
Raniutto - Legatowarsztatydla dzieci do 2. roku życia
28WRZsb, 10:30
Raniutto - Portatowarsztatydla dzieci w wieku od 2. do 4. roku życia
28WRZsb, 12:00
Raniutto - Staccatowarsztatydla dzieci w wieku od 4. do 6. roku życia
30WRZpn, 09:00
DoNuta taktuje – Na razkoncert kameralnydla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
30WRZpn, 10:30
DoNuta taktuje – Na razkoncert kameralnydla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
30WRZpn, 12:00
DoNuta taktuje – Na razkoncert kameralnydla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
«
2019
»
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
REPERTUAR
COOKIESAby ułatwić Tobie korzystanie z serwisu filharmonia.szczecin.pl, a także w celach statystycznych, używamy plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, oznacza to, że zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Polityka prywatności | AKCEPTUJĘ